Back to Top

Aktualności

Konkurs plastyczny "Zagrożenia ekosystemów leśnych"

27 kwietnia został rozstrzygnięty na etapie szkolnym konkurs plastyczny pod hasłem Zagrożenia ekosystemów leśnych organizowany przez Zarząd Oddziału LOP w Nowym Sączu. Spośród 23 prac plastycznych komisja szkolna wybrała 3 prace: Marysi Augustyńskiej z kl. I b, Kasi Brożek z kl. II c i Moniki Poręby z kl. II c. Prace zostały przesłane do Nowego Sącza. Czekamy na wyniki. Życzymy powodzenia!

218. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

4 maja w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 218. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

III Diecezjalna Pielgrzymka Gimnazjalistów do Szczepanowa

7 maja 2009 r. 45 uczniów pod opieką czterech nauczycieli nauczyciele wyruszyło na III Diecezjalną Pielgrzymkę Gimnazjalistów do Szczepanowa, gdzie spotykli się bierzmowani uczniowie klas trzecich szkół należących do Rodziny Szkół im. Jana Pawła II z Diecezji Tarnowskiej. W drodze powrotnej uczestnicy zwiedzili kościółek w Tropiu.

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

8 maja odbył się Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowany przez p. Piotra Mółkę. Wzięło  w nim udział 15 uczniów. I miejsce – Monika Bienias z kl. III b, II miejsce – Aneta Maciak z kl. III a, a III miejsce – Karol Sekuła z kl. III a.

Tydzień Bibliotek Szkolnych

8 maja rozpoczął się w naszej szkole Tydzień Bibliotek Szkolnych. Będzie trwał do 15 maja. W tym czasie w szkolnej bibliotece odbywają się różne zajęcia biblioteczne i czytelnicze dla uczniów gimnazjum. Prowadzi je bibliotekarka - p. Stanisława Maksymiec.

Strona 83 z 93