Back to Top

Aktualności

Wizyta w Zespole Szkół Rolniczych w Nawojowej

19 maja trzecioklasiści pod opieką swoich wychowawców i pedagoga szkolnego odwiedzili Zespół Szkół Rolniczych w Nawojowej. Zwiedzili szkołę i poznali zasady jej funkcjonowania.

89. rocznica Urodzin Jana Pawła II

89. rocznicę Urodzin Jana Pawła II uczciliśmy Mszą św. o rychłą beatyfikację Papieża Polaka. Potem odbył się uroczysty apel, na którym wręczono nagrody laureatom różnych konkursów, które odbyły się w szkole. Nagrody w IX Konkursie Wiedzy o Patronie ufundował Pan Marek Janczak Wójt gminy Łabowa i sklepik szkolny „Grosik”. P. Anna Chronowska ogłosiła wyniki I Ogólnoszkolnego Testu o Janie Pawle IIRozdano puchary, medale i dyplomy za najlepsze wyniki w IV Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Jana Pawła II.

 

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Tydzień Bibliotek

8-15 maja 2009 w bibliotece szkolnej - Tydzień Bibliotek pod hasłem: Biblioteka to plus. W programie: Wycieczka do cyfrowej biblioteki - prezentacja w sali komputerowej, Konkurs: Zareklamuj bibliotekę - konkurs na hasło lub krótki wierszyk promujący KSIĄŻKĘ, BIBLIOTEKĘ lub CZYTANIE, wystawa: Książka XXI wieku - wystawka w bibliotece szkolnej, V edycja konkursu: Czy znasz swoją gminę?”, Z katalogiem komputerowym za pan brat - zapoznanie klas III z zasadami korzystania z katalogu komputerowego, Promocja książki Ziemia Łabowska – spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabowej

II miejsce w konkursie "Zagrożenia ekosystemów leśnych"

Monika Poręba z klasy IIc zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Zagrożenia ekosystemów leśnych". Oficjalne ogłoszenie wyników 28 maja w Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu.

Zajęcia antystresowe

18 i 21 kwietnia uczniowie klas trzecich brali udział w zajęciach antystresowych, które od lat prowadzone są w naszej szkole przed egzaminami, aby zredukować stres egzaminacyjny lub chociaż zwrócić uwagę na to, jak sobie z nim radzić w trudnej sytuacji. Zajęcia prowadzi zwykle p. Aneta Małecka z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej z Krynicy. Mamy nadzieję, że pomogło i trzecioklasiści bez stresu, ale bogaci w wiedzę przystąpią do egzaminów. Powodzenia!

Strona 81 z 93