Back to Top

Aktualności

XIV Starosądecki Konkurs Młodych Muzyków

II miejsce w XIV Starosądeckim Konkursie Młodych Muzyków i Instrumentalistów zajęła Renata Kucharska z kl. II d. Wyróżnienie zdobyła Sylwia Sarata z kl. III b

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi w poniedziałek 27 kwietnia odbył się Konkurs Wiedzy z Ekologii i Ochrony Środowiska. Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas drugich i trzecich. Uczestnicy rozwiązywali test z biologii, geografii i chemii, obejmujący zadania zamknięte i otwarte. Najlepsi okazali się: I miejsce: Kasia Brożek z kl. II c – 92% poprawnych odpowiedzi, II miejsce – Małgosia Szlachcic z kl. III d – 91% i III miejsce – Jarek Malczak z kl. III d za 87% poprawnych odpowiedzi. Konkurs zorganizowali nauczyciele z Zespołu Przyrodniczego.

Pomagamy Marioli

5 kwietnia 2009r. Szkolne Koło CARITAS zorganizowało kiermasz pod hasłem „Ty też możesz pomóc…”, z którego dochód przeznaczony będzie na rehabilitację Marioli Mokrzyckiej. Mariola ma 21 lat i mieszka w Skawinie. W 2008 roku uległa wypadkowi samochodowemu i od tej pory nie może poruszać się, mówić i jest całkowicie zależna od innych . Jedyną nadzieją na jej powrót do normalnego życia jest bardzo kosztowna rehabilitacja.
Do organizacji całej akcji włączyli się uczniowie z Koła Technicznego Gimnazjum oraz uczniowie ze Świetlic Środowiskowych z SP w Łabowej i SP w Kamiannej.
To właśnie ich prace uczniowie SKC sprzedawali, przed kościołami w Łabowej , Nowej Wsi, Roztoki i Czaczowa, które cieszyły się ogromny zainteresowaniem.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację oraz wsparli naszą akcję SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Szkolne Koło Caritas
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Łabowej

I Powiatowy Rajd Szkól im. Jana Pawła II

"Pilnujcie mi tych Szlaków"

I Powiatowy Rajd Szkól im. Jana Pawła II
18 maja 2009 roku Krynica Zdrój

18 maja odbędzie się  I Powiatowy Rajd Szkól im. Jana Pawła II pod patronatem Starosty Nowosądeckiego. Więcej szczegółów na www.krynica.szkola.pl.

 

Konkurs na wielkanocną pisankę

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na wielkanocną pisankę. Uczniowie udekorowali jajka wspaniale. I miejsce zajęły: Patrycja Ciepiela z kl. I c i Paulina Sarata z kl. I b; II miejsce –Patrycja Wojtowicz z kl. I a, a trzecie – Ada Skraba z kl. I i Wojtek Baran z kl. II a.

Strona 84 z 93