Back to Top

Aktualności

Dzień Nauczyciela

14 pażdziernika wszystkich zaskoczyła zima. Nas też...

15 pazdziernika odbył się uroczysty apel z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

IX Dzień Papieski

11 października – IX Dzień Papieski był obchodzony pod hasłem JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ WOLNOŚCI. SK Caritas po raz drugi włączyło się w zbiórkę pieniędzy na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Pracami SK Caritas, które rozpoczęło trzeci rok działalności kieruje
p. Agata Janus.


W skład zarządu Szkolnego  Koła Caritas wchodzą Agnieszka Rodak z kl. II d, Karolina Cecur z kl. II c i Magdalena Rodak z kl. III b. Kronikę prowadzą Kinga Tuczyńska z kl. II d i Sylwia Maciak z kl. II d.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

21 września 2009 r. odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Wszystkie roczniki gimnazjalne (klasy I-III) biegały wspólnie na dystansie 1000 m. W  zawodach wzięło udział 27 uczennic. Kolejne miejsca zajęły:
I miejsce – Elżbieta Fiut kl. II d
II miejsce - Monika Mąka kl. II a
III miejsce  - Paulina Sarata kl. II b

Do dalszego etapu zawodów zakwalifikowały się po 4 najlepsze uczennice z każdego rocznika:
Z klas I: Beata Plata, Kinga Rogóż, Natalia Jania, Ewelina Baran
Z klas II: Elżbieta Fiut, Monika Mąka, Paulina Sarata, Barbara Sekuła
Z klas III: Joanna Zielińska, Marcelina Baran, Paulina Szwala, Barbara Smyda
Gratulujemy

Spotkanie autorskie w ramach XIX Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej

29 września 2009 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabowej odbyło się spotkanie autorskie w ramach XIX Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej.  W spotkaniu z poetkami - Ireną Kaczmarczyk i Krystyną Konecką - uczestniczyli uczniowie naszego Gimnazjum.

II nagroda w konkursie na najlepszą klasę

Dnia 23 września 2009 r. w nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie na Najlepszą klasę   klasa II b pod opieką wychowawczyni p. Bożeny Buczek oraz p. B. Horowskiej uczestniczyła w wycieczce na Feleczyn. Trasa wycieczki przebiegała szlakiem ścieżki ekologicznej, po której oprowadzał uczniów p. W. Samek z Nadleśnictwa Nawojowa. Było mnóstwo atrakcji, m. in. grill, pieczenie kiełbasek. Uczniowie byli bardzo zadowoleni.

Strona 78 z 93