Back to Top

Aktualności

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - etap rejonowy

Justyna Zielińska z kl. III c zakwalifikowała się do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Przygotowywała się pod kierunkiem p. Wiesława Matyjewicza.

Spotkanie Świąteczne

19 grudnia – ostatni dzień przed feriami świątecznymi. W szkole dzień inny niż wszystkie. Na trzeciej lekcji odbył się świąteczny apel. Przede wszystkim podsumowano akcje Caritasu: loterię i zbiórkę żywności. Odbyło się losowanie nagród. Losował ks. katecheta Grzegorz Lubecki. Nagrody były bardzo atrakcyjne np. MP 4, organizery i inne. Były też słodycze.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny

16 grudnia odbył się szkolny etap Konkursu Ortograficznego organizowany przez wydawnictwo MAC. Organizacją tego etapu zajęła się p. Irena Janiuk. Do zmagań z ortografią przystąpiło 35 uczniów. Wygrali ci, którzy zrobili najmniej błędów: Martyna Kubsik, Kamil Smreczak i Małgosia Szlachcic. Martyna i Kamil uzyskali taki sam wynik, więc opiekunka zorganizowała dogrywkę. Wygrał Kamil. Przed nim i Małgosią kolejny etap. 

Tydzień Życzliwości

W dniach od 7 do 12 grudnia w naszej szkole pracowaliśmy pod hasłem Tygodnia Życzliwości. W tych dniach Szkolne Koło Caritas przeprowadziło dwie akcje: Loterię na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz po raz drugi zbiórkę żywności pod hasłem Jedna czekolada – jeden uśmiech
Na loterię przygotowano 400 losów po 1 zł każdy. Sprzedano 267 losów.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Próbne egzaminy

16 i 17 grudnia odbyły się próbne egzaminy dla trzecioklasistów: we wtorek z zakresu przedmiotów humanistycznych, a w środę matematyczno – przyrodniczych. Wyniki będą po świętach Bożego Narodzenia. Uczniowie dowiedzą się, co jest dobrze , a co jeszcze trzeba poprawić i nad czym popracować. Do kwietnia zostało jeszcze troszkę czasu. Powodzenia!

Strona 87 z 93