Back to Top

Aktualności

II etap Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łabowej został przeprowadzony II etap Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Z wiedzą o parkach krajobrazowych Polski zmagali się: Brożek Katarzyna, Gadzina Piotr, Karbowska Anna, Karbowski Tomasz, Maciak Karolina, Malczak Jarosław, Pitner Jakub, Pitner Patryk, Smreczak Kamil, Szlachciec Małgorzata i Tokarz Renata.
Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Szkolne etapy konkursów przedmiotowych

Odbyły się szkolne etapy konkursów przedmiotowych. Wzięło w nich udział 44 uczniów z naszego gimnazjum. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się pięciu uczniów. Zielińska z kl. III z języka angielskiego pod opieką pana mgr Wiesława Matyjewicza i czterech uczniów z biologii pod kierunkiem pani mgr Jolanty Brożek:
Uczniom i Nauczycielom życzymy sukcesów

Konkurs Wiedzy o AIDS

W klasach drugich został przeprowadzony Konkurs Wiedzy o AIDS. Wzięło w nim udział 44 uczniów. Można było uzyskać 22 punkty. Oto wyniki:
  I miejsce – Karolina Maciak kl. II c – 19 pkt.
  II miejsce – Katarzyna Brożek, Monika Poręba, Renata Tokarz – kl. II c po 16 pkt.
  III miejsce – Kamil Smreczak kl. II c. Brawo!

VIII Niepodległościowy Bieg Przełajowy

Dnia 6 listopada 2008 r. Na starosądeckich błoniach odbył się VIII Niepodległościowy Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Starego Sącza. Organizatorem zawodów było Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. Naszą szkołę rep reprezentowały dziewczęta z klas I. Uczniowie wszystkich roczników gimnazjalnych biegli wspólnie na dystansie 1000 m.
Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Zwycięstwo Łabowej!

W Zespole Szkół Zawodowych w Starym Sączu odbył się IX Powiatowy Konkurs Ochrony Środowiska i Ekologii. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie uczennice: Katarzyna Brożek i Renata Tokarz, które przygotowywała pani mgr Jolanta Brożek. Dziewczęta spisały się wspaniale, zajmując drużynowo I miejsce. Indywidualnie zwyciężyła Kasia Brożek, zdobywając 28 punktów na 30 możliwych. Rewelacyjny wynik! Brawo! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Strona 88 z 93