Back to Top

Aktualności

III etap konkursu Eko – Oko – Foto

7 października – rozstrzygnięcie III etapu konkursu Eko – Oko – Foto i wystawa fotografii przyrodniczej w Centrum Edukacji Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Starym Sączu. W wakacyjnej akcji dla młodzieży gimnazjalnej organizowanej przez Popradzki Park Krajobrazowy wzięło udział 7 uczennic z naszego gimnazjum: Baran Dorota, Fiut Anna, Maciak Paulina i Nieć Klaudia – już absolwentki naszego gimnazjum oraz Baran Renata, Brożek Katarzyna i Maciak Karolina. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy. 

Wojewódzki finał biegów przełajowych

3 października – wojewódzki finał indywidualnych biegów przełajowych w Krakowie. W biegach wzięły udział dwie uczennice z kl. I a: Katarzyna Jasińska i Natalia Ptaszek. Dziewczętami opiekowała się p. Monika Piątek.

Akcja Sprzątanie świata

2 października - Akcja Sprzątanie świata. W akcji wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Pod opieką nauczycieli sprzątali okolice Łabowej. Akcja miała się odbyć we wrześniu, ale jej przeprowadzenie uniemożliwiła wcześniej niesprzyjająca aura.

VIII Ogólnopolska Pielgrzymka

2 października – VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. W pielgrzymce do Częstochowy pod opieką p. Wiesława Matyjewicza, ks. Grzegorza Lubeckiego, p. Agaty Janus i p. Adama Hejmeja wzięło udział 45 uczniów. Była to już ósma pielgrzymka, w której uczestniczyliśmy. 

Akcja Szkolnego Koła CARITAS

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję w ramach Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. W szkole sprzedawano cegiełki w cenie 1 zł. Sprzedano 60 cegiełek.

W dniach 9 – 10 października na terenie szkoły zbierano pieniądze na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. W sumie na konto fundacji przekazano 740 zł. 

Strona 90 z 93