Back to Top

Aktualności

Gimnazjada 2017

Dnia 1 czerwca w "Dzień Dziecka" gimnazjaliści po raz kolejny zmierzyli się ze sobą na corocznej gimnazjadzie organizowanej przez pana Jerzego Chronowskiego dyrektora GOK w Łabowej przy współpracy naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Dyscyplinami w których brali udział ci uczniowie były m.in. przeciąganie liny, rzut rzutkami do tarczy, slalom z piłką zakończony rzutem do pudełka, kapkowanie [...]

Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017 21:10

Czytaj więcej...

Spotkanie z rodzicami i Dzień Mamy

Dnia 18 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym krótką prelekcję wygłosiła p. Agata Pulka (pedagog szkolny) na temat "Zagrożeń w Sieci". Po prelekcji głos zabrał Pan Dyrektor Ryszard Poradowski, który poruszył ważne dla uczniów i rodziców sprawy dotyczące szkoły.

Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017 21:00

Czytaj więcej...

Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 18 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: Izabela Dutka, Dominika Zaczyk, Oliwia Kroczek, Zuzanna Fugas, Magdalena Łaciak, Eryk Frączek, Łukasz Ogórek, Aleksandra Sarata, Maciek Cabak oraz Dżesika Ciapała wraz z panią Danutą Binko i panem Przemysławem Janiszem wyjechali na VIII Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II. Rajd rozpoczął się wędrówką po szlakach Jana Pawła II, która trwała 2 godziny. Następnie wszyscy zostali mile przyjęci w szkole ponadgimnazjalnej im. Jana Pawła II w Krynicy- Zdroju gdzie mieli poczęstunek. Po poczęstunku odbył się konkurs wiedzy na temat szlaków krynickich i życia Jana Pawła II oraz konkurs piosenki.  Uczniowie naszej szkoły wspaniale ją reprezentowali i zajęli I miejsce w kategorii gimnazjum otrzymując puchar oraz dyplom. Byli bardzo zadowoleni z wygranej. Gratulujemy naszym gimnazjalistom!

Rocznica urodzin Jana Pawla II - naszego PATRONA

18 maja, w dniu rocznicy urodzin Jana Pawła II, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział we mszy świętej z tej okazji.

Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017 21:01

Czytaj więcej...

Najlepsi w MAŁOPOLSCE!!!

Nasza drużyna zdobyła po raz kolejny I miejsce w etapie wojewódzkim  Ogólnopolskiego Konkursu  Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski, reprezentując Popradzki Park Krajobrazowy. Drużyna w składzie: Amelia Król IIIa,  Mateusz Cempa IIId, Monika Kubisz IIc i Grzegorz Lelito IIa pojedzie w dniach 5-9 czerwca  na finał tego konkursu, który odbędzie się w województwie świetokrzyskim. Do konkursu od samego początku przygotowuje uczniów pani wicedyrektor Jolanta Brożek. Gratulujemy! Czytaj wiecej...

Strona 2 z 93