Back to Top

Aktualności

Święto 3 Maja

Dnia 4 maja w naszej szkole odbył się apel poświęcony 226. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który przygotowała klasa Ic pod kierunkiem  wychowawcy pana Piotra Mółki. Odśpiewano hymn państwowy i szkolny. 

Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017 20:28

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Francji

Dnia 28 kwietnia  11 uczniów naszej szkoły wraz z trzema opiekunami: p. Danutą Binko, p. Martą Ptak oraz p. Martą Borek pod kierownictwem biura MAXIM wyruszyła na pielgrzymkę do Francji. Towarzyszyła im grupa osób z parafii Łabowa i spoza niej oraz ksiądz  Jan Raś. Po prawie 24-godzinnej podróży wypełnionej długimi rozmowami i śpiewem, szczęśliwie dojechaliśmy na miejsce gdzie mieliśmy swój nocleg tranzytowy. Na drugi dzień wyruszyliśmy do La Salette, najwyżej położonego sanktuarium na świecie. Przez te kilka dni zwiedziliśmy jeszcze wiele miejsc.   Czytaj więcej ...

Etap III (parkowy) Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 24 marca w Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Sączu Filia w Barcicach odbył się etap parkowy (III) XVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” Czytaj więcej... 

Mamy Finalistę

Uczeń klasy III d Złocki Szymon został finalistą Małopolskiego Konkursu Biologicznego. Szymon nie wiąże swojej przyszłości z biologią, tym bardziej gratulujemy dużej wiedzy, chęci i wytrwałości w nauce. Szymon przygotowywany był przez nauczycielkę biologii panią Jolantę Brożek.

PANGEA 2017

3 marca 2017  odbył się szkolny etap konkursu matematycznego  Pangea 2017. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. W ostatniej edycji  czyli w 2016r w Polsce wzięło udział ponad 10 000 uczniów z 4 000 szkół. W tym roku z naszej szkoły w Łabowej wzięło udział 25 uczniów ( ze szkoły podstawowej 12 uczniów a z gimnazjum 13 uczniów). Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji.

Do finału przeszli: z kl IVb -Kacper Cycoń, z kl. Va - Julia Zaprzelska. Finał odbędzie się w  kwietniu w Warszawie. Gratulujemy!

Strona 3 z 93