1 września 2015 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie, nauczyciele naszej szkoły i szkoły podstawowej oraz rodzice uczestniczyli we Mszy Świętej, którą koncelebrowali ks. Proboszcz Andrzej Fik i ks. katecheta Piotr Kiełbasa.

 

Serdecznie witamy wszystkich uczniów i nauczycieli. Szczególnie gorąco witamy w naszej społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Opiekę wychowawczą nad pierwszoklasistami sprawować będą: kl.Ia - pan Adam Hejmej, kl.Ib - pani Anna Totoś, kl.Ic- pani Elżbieta Fedko (w zastępstwie za panią Agatę Janusz). W obecnym roku szkolnym do  grona nauczycieli dołączyła pani  Laura Czajka, która będzie uczyć chemii przejmując obowiązki po pani Renacie Jurczak, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Renacie życzymy zdrowia, realizacji planów, spełnienia marzeń, radości i spokoju na emeryturze! Zapewniamy o naszej pamięci i prosimy o wspomnienie o nas...

W pracy wychowawczej przez cały rok szkolny będą nas prowadzić słowa św. Jana Pawła II wypowiedziane 22 VIII 2002 roku na XVII Światowych Dniach Młodzieży w Toronto: "Nie czekajcie, aż staniecie się starsi, by wtedy wyruszyć scieżką świętości".

Wszystkim w naszej szkole życzymy dobrego i udanego roku, obfitującego w sukcesy: uczniom - samych szóstek i piątek oraz wzorowego zachowania, nauczycielom - mądrości, cierpliwości i wyrozumiałości, pracownikom szkoły - spokoju i atmosfery sprzyjającej pracy.

alt

alt

alt

alt

alt

Klasa Ia - wychowawca p. Adam Hejmej 

alt

Klasa Ib - wychowawca p. Anna Totoś 

alt

Klasa Ic - wychowawca p. Elżbieta Fedko / p. Agata Janusz