8 kwietnia odbył się Finał Jubileuszowego XX Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka.  Organizatorem Konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, a współorganizatorem centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari. Finał odbył się w Kinie "Sokół" w Starym Sączu. Uczestnicy startowali w IV kategoriach wiekowych. Spośród 200 uczestników eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowały się 62 osoby. Naszą szkołę reprezentował Michał Szczygieł IIId. Poziom był niezwykle wysoki. Jury po wysłuchaniu Wszystkich uczestników postanowiło przyznać naszemu uczniowi wyróżnienie. Nagrody wręczali Jurorzy oraz Dyrektor PMDK w Starym Sączu - Józef Spuścizna. Serdecznie gratulujemy!