Już kolejny rok szkolny dobiega końca. W tym roku wydaliśmy sześć numerów gazetki szkolnej pt. "Szkolne Graffiti". W kolejnych numerach mogliście przeczytać m.in.:
 
Wrzesień nr 45 / wywiad miesiąca z księdzem Katechetą Piotrem Kiełbasą, artykuły o wyborach do SU, z akcji sprzątania świata, z dnia integracji, z wycieczki szlakiem Hrabiego Adama Stadnickiego.
Październik nr 46 /wywiad miesiąca z panią Pauliną Musz - nauczycielką języka niemieckiego, relacje ze Święta Szkoły, z XI gimnazjalnego rajdu szlakami Jana Pawła II do Zakopanego, z pielgrzymki do Częstochowy, artykuł o zdrowym odżywianiu.
Listopad/Grudzień nr 47 /  wywiad miesiąca ze Świętym Mikołajem, relacje z zajęć integracyjnych klas pierwszych, z apelu z okazji Odzyskania Niepodległości, z konkursów przedmiotowych, z konkursu recytatorskiego oraz andrzejkowy koncert życzeń, artykuł o zdrowym odżywianiu cz.2.
 
alt
 
Luty nr 48 / wywiad z Podróżnikiem firmy TRZASK- panem  Ryszardem Stabachem, relacje z II etapu konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski, z turnieju Kick-Boxingu, artykuł o zdrowym odżywianiu cz.3, koncert życzeń walentynkowych.
Maj nr 49 / wywiad miesiąca z panią Katarzyną Pietrzak - nauczycielką języka polskiego, relacje z Dnia Kobiet, z wojewódzkiego konkursu ekologicznego, z wyjazdu do kina, z kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II, z międzyszkolnego konkursu piosenki żołnierskiej.
Czerwiec nr 50 /  jubileuszowy numer naszej gazetki a w nim wywiad z malarzem panem Stanisławem Chomiczewskim, relacja w wielkiego finału XIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski", z rajdu Papieskiego, z gimnazjady, ze spotkania z podróżnikiem.
 
 alt
 
alt