Jedenastu uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym Multitest 2011, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Konkurs odbył się 18.10.2011r. w sali Gminnego Ośrodka kultury w Łabowej i polegał na rozwiązaniu testu złożonego z 26 pytań. Testy były zróżnicowane na poziom klasy drugiej i klasy trzeciej. Uczniowie ocenili pytania jako trudne, ponieważ dotyczyły bardzo szczegółowej wiedzy z różnych dziedzin biologii.  Dodatkowo można było udzielać odpowiedzi wielokrotnego wyboru. Karty odpowiedzi zostały wysłane do Warszawy, a wyniki ukażą się w grudniu. Uczestnikami konkursu byli:

-z klasy II c - Jarosław Dutka, Krzysztof Kubisz, Karolina Zielińska

-z klasy III a - Samanta Jasińska, Elżbieta Lelito, Patrycja Wolak

-z klasy III b – Katarzyna Augustyńska, Małgorzata Kucia, Małgorzata Mąka, Katarzyna Sekuła, Kinga Wnęk.