W XV edycji szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum, którzy osiągnęli sukces w ogólnoszkolnym teście wiedzy o Patronie organizowanym w grudniu 2014 roku. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o życiu, nauczaniu i świętości Ojca Świętego Jana Pawła II, kształtowania postawy szacunku i uznania dla Papieża Polaka. Konkurs odbył się 15 maja 2015 w sali GOK w Łabowej.

Do konkursu przystąpiły zespoły dwuosobowe w składzie: Ia -Rita Kościsz, Katarzyna Zielonka, Ic - Dominika Zaczyk, Łukasz Świgut, Id- Irena Baran, Oliwia Kroczek, IIa -Gabriela Wontorczyk, Iwona Bocheńska, IIb- Wiktoria Ormanty, Olga Bogdańska, IIc- Monika Mirek, Martyna Gaborek, IId - Klaudia Kotas, Angelika Jarzębak.
Organizatorem konkursu był pan Wiesław Matyjewicz. W skład jury konkursowego weszli:p. Stanisława Maksymiec, p. Adam Hejmej, ks. Piotr Kiełbasa i Kamila Szczecina - uczennica kl.IIIa.
 I miejsce zajęła klasa IIc, II miejsce zajęła klasa Ia, III miejsce klasa IIa. Gratulujemy!!!