25.06.2012

Dobiega końca kolejny rok szkolny, który zaowocował sześcioma numerami Waszej szkolnej gazetki pt.  "Szkolne Graffiti". W kolejnych numerach mogliście przeczytać m.in.:

Wrzesień nr 33/ wywiad z byłą  absolwentką naszego gimnazjum - Laurą Czajką, artykuły o wyborach do SU, relację z dnia integracji.

Październik nr 34/ wywiad z opiekunem SU panem Adamem Hejmejem, relację ze Święta Szkoły, artykuły o Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę   oraz o Gimnazjalnym Rajdzie SKKT Szlakami Jana Pawła II, o Dniu Nauczyciela.

Listopad - Grudzień nr 35/ wywiad miesiąca z panią Lidią Chronowską - Kierownikiem Gminnej Biblioteki  w Łabowej, relacje z konkursów o Popradzkim Parku Krajobrazowym i Powiatowym Konkursie  z Ochrony Środowiska i Ekologii, artykuł o próbnych egzaminach gimnazjalnych i wiele życzeń Andrzejkowych.

Styczen - Luty nr 36/ wywiadu miesiąca udzielił pan Ryszard Stabach założyciel grupy "Trzask - .pl" - nasz podróżnik, relacje z konkursów bożonarodzeniowych, z zawodów narciarskich o Puchar Wójta Gminy Łabowa, artykuł dotyczący warsztatów arteterapeutycznych oraz wiele Walentynek.

Marzec - Kwiecień nr 37/ wywiad z Adrianną Skrabą absolwentką naszego Gimnazjum, relacje z 7 rocznicy śmierci Patrona Szkoły, z Dnia Kobiet, wielkanocnych akcji, projektów edukacyjnych.

Maj - Czerwiec nr 38/ wywiad z panią Martą Ptak - zastępcą Przewodniczącego Szkolnego Zespołu Egzaminacyjnego, relacja z Gimnazjady, z różnych konkursów, wycieczek, spotkań.

Nasze szkolne mury opuszczą klasy trzecie a tym samym nasz zespół redakcyjny opuszczą: Kasia Augustyńska, Kasia Sekuła, Justyna Lichoń, Małgosia Mąka, Małgosia Kucia, Kinga Wnęk i Renia Zięba wszystkie z klasy IIIb. Wszystkim młodym dziennikarkom serdecznie dziekuję za wspólne tworzenie gazetki, za wykonanie dobrej, ciężkiej pracy. Może w nowych szkołach  zasilicie szeregi tamtejszych zespołów redakcyjnych?

Już teraz zachęcam uczniów innych klas do wstąpienia w szeregi zespołu redakcyjnego "Szkolnego Graffiti". Czekamy na WAS w nowym roku szkolnym!!!

gazetka

Opiekun:  Joanna Złocka