Back to Top

Aktualności

Finaliści Małopolskiego Konkursu Biologicznego

17 marca 2009 r. odbył się wojewódzki etap Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów w Krakowie. Wzięli w nim udział także nasi uczniowie: Małgosia Szlachta z kl. III d i Jarek Malczak z kl. III d. Niestety, do tytułu laureata zabrakło kilku punktów, ale tytuł finalisty też jest dużym osiągnięciem. Uczniów przygotowywała p. Jolanta Brożek. Gratulujemy!

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Biologicznego

W rejonowym etapie Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjów naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Małgosia Szlachcie z kl. III d, Jarek Malczak z kl. III d, Ania Karbowska z kl. III a i Jakub Pitner z kl. III c. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Małgosia Szlachcic i Jarek Malczak. Uczniowie przygotowywali się i nadal pracują pod kierunkiem p. Jolanty Brożek Następny etap zmagań 25 marca. Gratulujemy i życzymy sukcesów! Trzymamy kciuki! 

V Puchar Wójta Gminy Łabowa

Dnia 15 stycznia 2009 r. na stoku w Kamiannej odbyły się zawody narciarskie – slalom - V Puchar Wójta Gminy Łabowa. Na starcie stanęło ok. 100 zawodników, reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy i gimnazjum. Zawodnicy startowali na trasach o różnym stopniu trudności i różnej długości. 
Gimnazjaliści – dziewczęta i chłopcy – pokonywali tę samą trasę. Nagrodą główną był puchar.
Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

ZŁOTA LISTA DARCZYŃCÓW BIBLIOTEKI

Dziękujemy wszystkim za ofiarowanie książek na rzecz biblioteki szkolnej Publicznego Gimnajzum im. Jana Pawła II w Łabowej w ramach akcji Podaruj książkę bibliotece z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

W rejonowym etapie Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjów naszą szkołę reprezentowała Justyna Zielińska z kl. III c, którą przygotowywał p. Wiesław Matyjewicz. Niestety, nie udało się jej zakwalifikować do następnego etapu. Szkoda... Mimo to gratulujemy znajomości języka obcego.

Strona 86 z 93