Back to Top

Listy klas I na rok szkolny 2016/2017

Listy klas pierwszych do pobrania w formacie pdf

POBIERZ

W związku z planowaniem pracy na rok szkolny 2016/2017 rodziców uczniów klas I, który posiadają opinie z Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej prosimy o pilne ich dostarczenie do sekretariatu szkoły.  

dyr. Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej
dr inż. Ryszard Poradowski

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 27 kwietnia br. (środa) od godziny 16:00.

 

 Z uwagi na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 17 marca br. (środa) od godziny 16:00. Rodzice ucznów klas III spotkają się z Panią Martą Ptak w celu przekazania informacji dotyczących egzaminu gimnazjalnego.


 

 Z uwagi na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 24 lutego br. (środa) od godziny 16:00.

 Spotkanie rozpocznie się prelekcją o narkotykach i dopalaczach (psycholog z MORD).

 

 Z uwagi zarówno na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

 

Spotkanie z rodzicami

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej zapraszają rodziców uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej na spotkanie połączone z wywiadówką śródroczną. Spotkanie
odbędzie się na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łabowej w dniu 14 stycznia 2015 (tj. we czwartek) o godzinie 16:00.

Spotkanie rozpocznie wystąpienie dyrektora. Bezpośrednio po nim odbędzie się Koncert kolęd przygotowany przez uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej pod kierunkiem ks. Piotra Kiełbasy.

Po Koncercie  wywiadówka z wychowawcami klas i nauczycielami.

Z uwagi zarówno na świąteczny charakter jak i ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

Strona 2 z 7