Back to Top

Gazetki

 Luty nr 55/ wywiad miesiąca z byłą absolwentką gimnazjum Faustyną Konieczną, wyniki plebiscytu na nauczyciela i ucznia miesiąca, życzenia walentynkowe, artykuły poświęcone: Konkursowi Poznajemy Parki krajobrazowe Polski, świętom, koncertowi kolęd, zdrowemu odżywianiu i inne.

 

Wrzesień - Październik nr 54/ wywiad miesiąca z panią Laurą Czajką nową nauczycielką chemii, artykuły z wyborów do SU, z  dnia integracji, relacja z wycieczki do Wadowic i Oświęcimia, ciekawy artykuł poświęcony Małopolskiej Nocy Naukowców w Nowym Sączu, z akcji sprzątania świata, z XX Forum Diecezjalnej Rodziny Szkół im Jana Pawła II, ze święta Szkoły i wiele innych.

Zespół redakcyjny w roku szkolnym 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016  swoją działalność kontynuuje Koło Dziennikarskie, którego opiekunem jest pani Joanna Złocka. Do zespołu redakcyjnego należą:  Aleksandra Sarata Ib, Martyna Polańska Ib, Martyna Gaborek IIIc, Gabriela Sarata IIId, Jakub Klimczak IIId i Patryk Skraba IIId. Wszystkich zainteresowanych życiem szkolnym zapraszamy do lektury naszego pisma!
 

Podsumowanie pracy w roku szkolnym 2014/2015

 

Kolejny rok  szkolny dobiega końca. W tym roku wydaliśmy 3 numery gazetki szkolnej pt. "Szkolne Graffiti". Mogliście w nich przeczytać m.in.:

Październik-grudzień nr 51/ wywiad miesiąca z panem Dyrektorem dr inż.Ryszardem Poradowskim, artykuły z wyborów do SU, z dnia integracji, z wycieczki szlakami Hrabiego Adama Stadnickiego, z wycieczki w Tatry, z pielgrzymki do Częstochowy, ze Święta Szkoły.

Luty nr 52/ wywiad miesiąca z panią Elżbietą Fedko nauczycielką matematyki, plebiscyt na najmilszego nauczyciela i ucznia, artykuły z Konkursu"Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski", o walentynkach, z zawodów narciarskich.

Maj - czerwiec nr 53 / wywiad miesiąca z dziewczętami reprezentującymi nasze Gimnazjum w Ogólnopolskim konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski", relacje z różnych wydarzeń między innymi: z Gimnazjady, z konkursu recytatorskiego poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II, z Finału XX Starosądeckiego  Konkursu Młodych Wokalistów, z VI Powiatowego Rajdu Szkół im. Jana Pawła II i in.

Zespół Redakcyjny w roku szkolnym 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015  swoją działalność kontynuuje Koło Dziennikarskie, którego opiekunem jest pani Joanna Złocka. Do zespołu redakcyjnego należą: Joanna Totoś IIa, Izabela Harnik IIb, Magdalena Frączek IIIb, Justyna Czaoch IIIb, Dominika Świgut IIIb, Szymon Złocki Id.
Wszystkich zainteresowanych życiem szkolnym zapraszamy do lektury naszego pisma! 

Podsumowanie pracy w roku szkolnym 2013/2014

Już kolejny rok szkolny dobiega końca. W tym roku wydaliśmy sześć numerów gazetki szkolnej pt. "Szkolne Graffiti". W kolejnych numerach mogliście przeczytać m.in.:
 
Wrzesień nr 45 / wywiad miesiąca z księdzem Katechetą Piotrem Kiełbasą, artykuły o wyborach do SU, z akcji sprzątania świata, z dnia integracji, z wycieczki szlakiem Hrabiego Adama Stadnickiego.
Październik nr 46 /wywiad miesiąca z panią Pauliną Musz - nauczycielką języka niemieckiego, relacje ze Święta Szkoły, z XI gimnazjalnego rajdu szlakami Jana Pawła II do Zakopanego, z pielgrzymki do Częstochowy, artykuł o zdrowym odżywianiu.
Listopad/Grudzień nr 47 /  wywiad miesiąca ze Świętym Mikołajem, relacje z zajęć integracyjnych klas pierwszych, z apelu z okazji Odzyskania Niepodległości, z konkursów przedmiotowych, z konkursu recytatorskiego oraz andrzejkowy koncert życzeń, artykuł o zdrowym odżywianiu cz.2.
 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2