Back to Top

Świąteczny Apel

W dniu 20 grudnia na sali gimnastycznej odbył się,  przygotowany przez Samorząd Uczniowski szkolny apel. Przewodnicząca SU Justyna Drożdż zaprosiła zebranych do wysłuchania kolęd w wykonaniu zespołów z ośmiu klas, które zakwalifikowały się do finału.
Jury w składzie ks. Piotr Kiełbasa, p. Bożena Buczek, p. Joanna Złocka, p. Urszula Pych Wybrało zwycięzców.
I miejsce – klasa Ib w składzie Wiktoria Ormanty, Agata Malczak, Paulina Mołodec
II miejsce – klasa IIId w składzie Natalia Złocka, Anna Stanisz, Justyna Drożdż, Aleksandra Horowska
III miejsce –klasa IIIc w składzie Justyna Wójs, Małgorzata Żywczak, Agnieszka Chlebek
Przy okazji apelu pani vice dyrektor Jolanta Brożek wręczyła nagrody w konkursach ekologicznym i recytatorskim, które odbyły się już wcześniej, a opiekun SU Adam Hejmej obdarował „słodkimi” paczkami (fundatorem był szkolny sklepik) zwycięzców świątecznych konkursów.
Na zakończenie apelu przewodnicząca SU złożyła wszystkim pracownikom szkoły i uczniom serdeczne życzenia,  spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Czytaj więcej...

Eliminacje do Konkursu Kolęd

W dniu 16 grudnia 2013r. odbyły się eliminacje do konkursu kolęd organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W przesłuchaniu wzięły udział zespoły z wszystkich klas gimnazjum (nie było żadnego solisty). Jury konkursu w składzie: ks. Piotr Kiełbasa, Bożena Buczek i Joanna Złocka zakwalifikowało do finału zespoły z następujących klas: Ia, Ib, Ic, Id, IIb, IIIa, IIIb, IIId.  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na przedświątecznym apelu 20 grudnia.

 

Czytaj więcej...

Góra Grosza

 
Tak jak i w poprzednich latach na przełomie listopada i grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły przeprowadził zbiórkę monet w ramach "Góry Grosza". Była to już XIV edycja tej akcji organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM, której celem jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie rodzinnych domów dziecka. W tym roku udało się zebrać 157 zł 30gr.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji.

Czytaj więcej...

„Pomóż i Ty” – akcja charytatywna

Podobnie jak w latach ubiegłych SU w naszej szkole wziął udział w akcji charytatywnej  „Szkoło Pomóż i Ty”.  Sprzedaż „kalendarzyków cegiełek” przysłanych przez Fundację „Pomóż i Ty” zakończyła się zebraniem kwoty 30zł. Tegoroczna akcja, stawia za cel pomoc 22-letniej Justynie Niedziałek, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku  straciła 4 palce prawej dłoni. Wszystkim, którzy kupili „cegiełkę” – dziękujemy.


Święto Komisji Edukacji Narodowej

W piątek 11 października na piątej lekcji odbył się uroczysty apel z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Krótki montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie z klasy IIb pod kierunkiem pani Anny Totoś. Następnie przewodnicząca SU Justyna Drożdż złożyła wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta, a przedstawiele uczniów wręczyli pedagogom po symbolicznej różyczce i aniołku szczęścia.


 

Czytaj więcej...

Strona 7 z 12