Back to Top

Święto Szkoły Podstawowej w Łabowej


W dniu 3 października w Szkole Podstawowej w Łabowej miała miejsce uroczystość Święta Szkoły związana z 11-tą rocznicą nadania placówce imienia św. Franciszka z Asyżu. W uroczystościach święta SP wzięli udział opiekun SU – Piotr Mółka, przewodniczący SU – Kamil Zaczyk oraz poczet sztandarowy Gimnazjum.

Zarząd SU

W dniu 12 września pan Piotr Mółka jako opiekun SU zwołał spotkanie organizacyjne na którym wybrano zarząd Samorządu Uczniowskiego na bieżący rok szkolny.
PRZEWODNICZĄCY SU – Kamil Zaczyk klasa IIIa
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO SU –  Oliwia Kroczek klasa Ia
SEKCJA ORGANIZACYJNA:
Arkadiusz Biel kl.IIIa
Amelia Król kl.Ia
Klaudia Kotas kl.IId
Magdalena Fraczek kl.IId
SEKCJA PORZĄDKOWA:
Hubert Zaczyk kl.IIIa
Kinga Furczoń  kl.IId
Justyna Czoch kl.IIIb
SEKCJA FINANSOWA:
Gabriela Dobosz kl.IIId
Angelika Jarzębak kl.IId
Karolina Zaczek kl.IIIb

Wybory SU

W dniu 5 września 2014r. komisja wyborcza w składzie p. pedagog Agata Pulka oraz reprezentanci uczniów – Aleksandra Filip, Wioleta Ryba,  przeprowadziła wybory opiekuna SU i przewodniczącego SU. Do głosowania uprawnieni byli wszyscy uczniowie Gimnazjum, którzy mogli oddać jeden głos na nauczyciela – kandydata na opiekuna SU i jeden głos na ucznia – kandydata na przewodniczącego SU. Po komisyjnym przeliczeniu głosów opiekunem SU na rok szkolny 2014/2015 został mgr Piotr Mólka uzyskując 61 głosów a przewodniczącym SU uczeń klasy III a Kamil Zaczyk. 

 

 


alt

 


Konkursy Wielkanocne

Tradycyjnie jak co roku w okresie przed Świętami Wielkanocnymi Samorząd Uczniowski ogłosił konkursy: na świąteczną kartkę i pisankę. W porównaniu do poprzednich lat prac konkursowych nie było dużo, ale te które zostały dostarczone do jury, były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Jury pod przewodnictwem pani J. Zdrojewskiej wybrało najlepsze prace. Oto wyniki:
kartka świąteczna
1 miejsce – Urszula Wójcik klasa IIIc
2 miejsce – Urszula Pucharska klasa IIIa
3 miejsce – Kinga Dobosz klasa IIa
pisanka
1 miejsce – Karolina Zaczek klasa IIb
2 miejsce – Agnieszka Chlebek klasa IIIc
3 miejsce – Paulina Ciepiela klasa IIc
Nagrody (słodycze) dla zwycięzców tradycyjnie ufundował sklepik szkolny.

 

 

 

 

 


Pomoc dla Blażeja

Wspólnie z SU Szkoły Podstawowej  przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy dla czteroletniego Błażeja mieszkającego w Łabowej, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i innymi poważnymi schorzeniami. Wymaga on ciągłego kosztownego leczenia i rehabilitacji. Zebrane pieniążki w kwocie 645zł. poprzez Fundację Collegium Progressus przekazaliśmy na leczenie Błażeja.

 

 

 


Strona 6 z 12