Back to Top

Akcja charytatywna - „Szkoło Pomóż i Ty”

Samorząd Uczniowski wziął udział w akcji charytatywnej, zorganizowanej podobnie jak w poprzednich latach przez Fundację Pomóż i TY. Sprzedaż „kalendarzyków cegiełek” przysłanych przez Fundację zakończyła się zebraniem kwoty 50zł. Tegoroczna akcja, stawia za cel pomoc 17-letniemu Kamilowi Dominiak, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Wszystkim, którzy kupili „cegiełkę” –  serdecznie dziękujemy.

Konkursy Wielkanocne

W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne, Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy - na najpiękniejszą pisankę i kartkę Wielkanocną.

Jury pod przewodnictwem pani J. Złockiej-Ogórek wybrało najlepsze prace. Oto wyniki:
pisanka
1 miejsce – Karolina Zaczek klasa IIIb
2 miejsce – Jan Cabak klasa Ib
3 miejsce – Paweł Kiklica klasa IIIa
kartka świąteczna
1 miejsce – Jan Cabak klasa Ib
wyróżnienie – Kinga Furczoń klasa IId i Natalia Pasiut klasa IIb.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

W poniedziałek, 9 marca w ramach obchodzonego dzień wcześniej Dnia Kobiet, chłopcy z Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia żeńskiej "części" Grona Pedagogicznego. Nie zapomnieli również o swoich koleżankach, którym razem z życzeniami wręczyli po słodziutkim lizaczku-serduszku.

Czytaj więcej...

Świąteczny Apel

 W dniu 19 grudnia na sali gimnastycznej odbył się, przygotowany przez Samorząd Uczniowski, szkolny apel. Opiekun SU przedstawił wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia na:

Czytaj więcej...

Eliminacje do Konkursu Kolęd

W dniu 15 grudnia 2014r. odbyły się eliminacje do Konkursu Kolęd, organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W przesłuchaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas gimnazjum. Jury konkursu w składzie: ks. Piotr Kiełbasa, Joanna Ogórek, Piotr Mółka i przewodniczący SU Kamil Zaczyk, zakwalifikowało do finału, który odbędzie się 19 grudnia na apelu SU, przedstawicieli następujących klas: Ia, Ib, IIa, IIb, IIc, IIIb.

Strona 4 z 12