Back to Top

Ogólnoszkolny konkurs "NAJLEPSZY GEOGRAF - 2017"

    W drugim semestrze roku szkolnego 2016/17 odbył się konkurs dla klas trzecich gimnazjum pt. "Najlepszy geograf - 2017". Celem konkursu było utrwalenie wiadomości z geografii z całego cyklu kształcenia w gimnazjum w klasach I-III, a przede wszystkim jak najlepsze przygotowanie się do egzaminu (arkusz -  przedmioty przyrodnicze) z geografii. Konkurs miał charakter trzech testów na wzór zadań egzaminacyjnych obejmujących program z geografii z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej gimnazjum.

Czytaj więcej...

XIII gimnazjalny konkurs wiedzy o gminie

26.05.2017 już po raz trzynasty odbył się wewnątrzszkolny konkurs wiedzy o naszej gminie Łabowa. Organizatorkami konkursu były jak zawsze - mgr. Stanisława Maksymiec i mgr Danuta Binko. Konkurs miał charakter testu. W konkursie wzięło udział 8 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęły:

Czytaj więcej...

XIII WOJEWÓDZKI KONKURS NA REFERAT Z ZAKRESU ASTRONOMII I ASTRONAUTYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Uczniowie gimnazjum z Łabowej już po raz siódmy  wzięli udział w wojewódzkim konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa małopolskiego. Konkurs polega na tym, że jego uczestnicy piszą referat na dowolnie wybrany przez siebie temat z zakresu szeroko rozumianej astronomii lub astronautyki.

Czytaj więcej...

VIII Powiatowy Rajd szkół im. Jana Pawła II

      Dokładnie w rocznicę urodzin Karola Wojtyły, 18 maja 2017 r odbył się już VIII Powiatowy Rajd Szkół  im. Jana Pawła II.  Mottem rajdu są słowa Jana Pawła II „Pilnujcie mi tych szlaków”, który uwielbiał  górskie wędrówki. Jego organizatorem od początku są Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Zespół Szkół i Placówek w Piwnicznej Zdroju oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy – Zdroju, a sam rajd ma charakter międzynarodowy, gdyż uczestniczy w nim młodzież z zaprzyjaźnionej szkoły w Lipanach ( Słowacja).

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Francji "Śladami Objawień Maryjnych"

W dniach 28.04 - 5.05 2017 odbyła się pielgrzymka do Francji. Inicjatorem pielgrzymki było SKKT pod opieką mgr Danuty Binko, która była kierownikiem wycieczki. Organizatorem wycieczki było Biuro Podróży "MAXIM" z Nowego Sącza. W pielgrzymce wzięło udział 12 gimnazjalistów - w tym 11 uczniów gimnazjum z Łabowej:

Czytaj więcej...

Strona 1 z 13