Dnia 18 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: Izabela Dutka, Dominika Zaczyk, Oliwia Kroczek, Zuzanna Fugas, Magdalena Łaciak, Eryk Frączek, Łukasz Ogórek, Aleksandra Sarata, Maciek Cabak oraz Dżesika Ciapała wraz z panią Danutą Binko i panem Przemysławem Janiszem wyjechali na VIII Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II. Rajd rozpoczął się wędrówką po szlakach Jana Pawła II, która trwała 2 godziny. Następnie wszyscy zostali mile przyjęci w szkole ponadgimnazjalnej im. Jana Pawła II w Krynicy- Zdroju gdzie mieli poczęstunek. Po poczęstunku odbył się konkurs wiedzy na temat szlaków krynickich i życia Jana Pawła II oraz konkurs piosenki.  Uczniowie naszej szkoły wspaniale ją reprezentowali i zajęli I miejsce w kategorii gimnazjum otrzymując puchar oraz dyplom. Byli bardzo zadowoleni z wygranej. Gratulujemy naszym gimnazjalistom!