1 września 2016 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie, nauczyciele naszej szkoły i szkoły podstawowej oraz rodzice uczestniczyli we Mszy Świętej, którą koncelebrowali ks. Proboszcz Andrzej Fik i ks. katecheta Rafał Więcław.

 

 Serdecznie witamy wszystkich uczniów i nauczycieli. Szczególnie gorąco witamy w naszej społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Opiekę wychowawczą nad pierwszoklasistami sprawować będą: kl.Ia - pani  Barbara Słomka, kl.Ib - pani Joanna Złocka, kl.Ic- pan Piotr Mółka.  W obecnym roku szkolnym do  grona nauczycieli dołączyła pani Barbara Słomka, która będzie uczyć chemii i ks. Katecheta Rafał Więcław. W pracy wychowawczej przez cały rok szkolny będą nas prowadzić słowa św. Jana Pawła II "Człowiek musi wychowywać samego siebie i być dla siebie wychowawcą".  Wszystkim w naszej szkole życzymy dobrego i udanego roku, obfitującego w sukcesy: uczniom - samych szóstek i piątek oraz wzorowego zachowania, nauczycielom - mądrości, cierpliwości i wyrozumiałości, pracownikom szkoły - spokoju i atmosfery sprzyjającej pracy.