We wrześniu ogłoszono konkurs na najładniejszy zeszyt z matematyki pt. "Zeszyt przedmiotowy - wizytówką ucznia". Przy ocenie brano pod uwagę: charakter pisma, systematyczność (wszystkie lekcje z całego roku szkolnego), brak skreśleń, rysunki wykonywane ołówkiem, od linijki lub cyrkla. Do oceny wpłynęło 16 zeszytów ( od 11 dziewcząt i 5 chłopców). Nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Wśród dziewcząt  wyłoniono 2 wyróżnienia: dla Magdaleny Cempy kl.Ib i Joanny Barnowskiej kl.IIIb, natomiast wśród chłopców zwyciężył Mateusz Cempa kl.IId. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez  szkolny sklepik "Grosik". Wszystkim gratulujemy i zachęcamy innych do udziału w tym konkursie w przyszłym roku!