Dnia 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, odbyła się w naszej szkole GIMNAZJADA. Impreza rozpoczęła się Łabowskim Konkursem Piosenki, w której wzięli udział: Oliwia Baran IIIc, Monika Cabak IIIa, Aleksandra Sarata Ib, Martyna Sekuła Ib oraz Jakub Zaczek IIId. Zwycięzcą został Jakub Zaczek prezentując utwór zespołu Stare Dobre Małżeństwo pt. "Z nim będziesz szczęśliwsza". Drugie miejsce otrzymała Oliwia Baran , natomiast trzecie zajęła Monika Cabak.

Zabawę sportową zorganizował pan Jerzy Chronowski dyrektor GOK w Łabowej przy współpracy naszych nauczycieli wychowania fizycznego. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy naszej szkoły. Celem zabawy sportowej było zaprezentowanie umiejętności sportowych gimnazjalistów.

Odbyły się następujące konkurencje:  przeciąganie liny, rzut do tarczy, podbijanie piłki, bieg z przeszkodami, sztafeta. Do każdej konkurencji klasa wystawiała swoich reprezentantów, wśród których były też dziewczęta.  Gimnazjadę wygrała klasa IId uzyskując największa ilość punktów (46pkt), II miejsce kl.IIId (43pkt), III miejsce kl.Ia (43pkt). Zwycięzcom i wychowawcy panu Wiesławowi Matyjewiczowi gratulujemy!!!

Na zakończenie imprezy obejrzeliśmy układ taneczny wykonany przez zespól tancerzy działający w GOK Łabowa. w skład zespoły wchodzą m.in.:  Katarzyna Dobosz IIIa, Patrycja Zielińska IIIa, Gabriela Wontorczyk IIIa, Aleksandra Łopuch IIIc, Kinga Szyszka IIc. Występ nam się bardzo podobał.