30 września w Centrum Formacyjno - Rekolekcyjnym "Arka" w Gródku nad Dunajcem odbyło się XX Forum Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Delegacja naszej szkoły w składzie: dyrektor szkoły Ryszard Poradowski, Ks. Piotr Kiełbasa, opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Laura Cajka, oraz p. Joanna Zdrojewska, p. Adam Hejmej i  pokaźna grupa gimnazjalistów uczestniczyła w uroczystej mszy świętej pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Jeża.

Nasi gimnazjaliści przygotowali cała oprawę liturgiczną mszy świętej z pomocą ks. Piotra oraz p. Marka Stacha i Krzysztofa Kubisza (naszego absolwenta).  Podczas spotkania uczniowie gimnazjum uczestniczyli w spotkaniach członków Społecznej Rady Rodziny Szkół im. JP II, wykładach oraz zaprezentowali swój dorobek związany z pracą wokół nauki Patrona Rodziny. Szkołę w Łabowej reprezentował poczet sztandarowy szkoły w składzie: Amelia Król IIa, Kinga Sarata IIb i Mateusz Cempa IId.