Dnia 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka odbyła się w naszej szkole GIMNAZJADA. Zabawę sportową zorganizował pan Jerzy Chronowski dyrektor GOK w Łabowej przy współpracy naszych nauczycieli wychowania fizycznego. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy naszej szkoły. celem zabawy sportowej było zaprezentowanie umiejętności sportowych gimnazjalistów.

Odbyły się następujące konkurencje:  przeciąganie liny, rzut do tarczy, podbijanie piłki, bieg z przeszkodami, sztafeta. Do każdej konkurencji klasa wystawiała swoich reprezentantów, wśród których były też dziewczęta.  Gimnazjadę wygrała, po raz pierwszy w historii, klasa Ic uzyskując największa ilość punktów (45pkt). II miejsce kl.IId (44pkt), III miejsce kl.IIIa (42pkt). Zwycięzcom i wychowawczyni pani Bożenie Buczek gratulujemy!!!