I Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 18-19 września 2003 PIENINY – BESKID SĄDECKI
Łabowa – Krościenko – Trzy Korony (982 m n.p.m.) - Sokolica (746 m n.p.m.)– Szczawnica - Szlachtowa (nocleg w SP Nr 3 im. Jana Pawła II w Szczawnicy - Szlachtowej) – Dzwonkówka (984 m n.p.m.) - Przehyba (1175 m n.p.m.) - Stary Sącz - Łabowa (21 uczniów; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka, Dariusz Horowski)

II Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 11–12 października 2004 GORCE
Łabowa – Szczawa – Turbacz – Nowy Targ – Łabowa (16 uczniów; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka)

III Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 26-27 wrzesień 2005 BESKID ŻYWIECKI
Łabowa – Limanowa – Rabka - Orawka – Przełęcz Krowiarki (1012 m n.p.m.) – Markowe Szczawiny /nocleg/ - Babia Góra (1725 m n.p.m.) – Markowe Szczawiny (1180 m n.p.m.) - Przełęcz Krowiarki – Zawoja – Rabka – Łabowa (23 uczniów; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka, Elżbieta Mruk)

IV Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 21 września 2006 BESKID SĄDECKI
Łabowa – Krynica – Jaworzyna (1114 m n.p.m.) – Hala Łabowska – Wierch nad Kamieniem (1083 m n.p.m.) – Łabowa (15 uczniów z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łabowej oraz 20 uczniów i 3 nauczycieli z Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu na Mazurach; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka,

V Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 27 września 2007 BESKID WYSPOWY
 Łabowa – Limanowa – Mogielica (1170 m n.p.m.) – Słopnice (22 gimnazjalistów + 28 uczniów SP w Łabowej; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Dorota Rolka – opiekun świetlicy środowiskowej, ks. Grzegorz Lubecki, Wiesław Matyjewicz, Jakub Owsianka – pedagog szkolny, przewodnik beskidzki)

VI Gimnazjalny Rajd SK SKKT Szlakami Jana Pawła II 12 września 2008 BESKID NISKI
Łabowa – Czerszla – Jaworze – Postawne – Ptaszkowa (34 gimnazjalistów; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Adam Hejmej, Przemysław Janisz, Jakub Owsianka)

VII Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II wrzesień 2008 BESKID NISKI
Łabowa – Hańczowa - Wysowa - Lackowa - Mochnaczka - Łabowa (20- gimnazjalistów; Danuta Jasińska – kierownik wycieczki, Przemysław Janisz, Jakub Owsianka)

I Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II Pilnujcie mi tych szlaków 18 maja 2009 BESKID SĄDECKI
Łabowa – Kopciowa – Jakubik – Huzary – Góra Parkowa – Krynica (34 uczestników; Jakub Owsianka – kierownik wycieczki, Danuta Binko, Urszula Pych, Ewa Szeptak)

VIII Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 24 września 2010 BESKID SĄDECKI
Łabowa- Skrudzina- Przehyba- Rytro-Stary Sącz-Łabowa (27 gimnazjalistów; Danuta Binko – kierownik wycieczki, Ks Kamil Wróbel,  Jakub Owsianka)

IX Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 30 września 2011 BESKID MAKOWSKI Łabowa- Myślenice - Uklejna - Śliwnik - Lubomir - Kudłacze - Łabowa (17 gimnazjalistów; Danuta Binko – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka - pedagog, przewodnik beskidzki, Przemysław Janisz)

II Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II Pilnujcie mi tych szlaków 18 maja 2011 BESKID SĄDECKI
Krynica Czarny Potok - Przełęcz Krzyżowa - Krynica Góra Parkowa - Krynica (10 uczestników; Jakub Owsianka – przewodnik beskidzki, Danuta Binko - kierownik wycieczki) - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

III Powiatowy Rajd Szkół im. Jana Pawła II Pilnujcie mi tych szlaków 18 maja 2012 Beskid Sądecki szlak żółty: Krynica (Czarny Potok) – Przełęcz Krzyżowa – Góra Krzyżowa – Krynica -  Góra Parkowa - Krynica /BESKID SĄDECKI (10 uczniów; Danuta Binko – kierownik rajdu, ks. Kamil Wróbel)-  I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

X Jubileuszowy Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 18 października 2012 BESKID MAKOWSKI Łabowa- Jurków - Gruszowiec - Łabowa (17 gimnazjalistów; Danuta Binko – kierownik wycieczki, Jakub Owsianka - pedagog, przewodnik beskidzki, Przemysław Janisz, Adam Hejmej)

IV Powiatowy Rajd 16 maja 2013  szlak żółty: Krynica Zdrój – Przełęcz Krzyżowa – Góra Krzyżowa – Góra Parkowa - Krynica /BESKID SĄDECKI (10 uczniów; Danuta Binko – kierownik rajdu, Przemysław Janisz) II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

XI Gimnazjalny Rajd SKKT Szlakami Jana Pawła II 3 października 2013 Tatry Zakopane - Morskie Oko - Czarny Staw (48 Danuta Binko - kierownik rajdu, Adam Hejmej, Przemysław Janisz, Urszula Pych, Jakub Jan Owsianka, Anna Janikowska oraz przewodnik tatrzański)

V Powiatowy Rajd 21 maja 2014  szlak żółty: Krynica Zdrój – Przełęcz Krzyżowa – Góra Krzyżowa – Góra Parkowa - Krynica /BESKID SĄDECKI (10 uczniów; Danuta Binko – kierownik rajdu, ks. Piotr Kiełbasa) I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

XII Gimnazjalny Rajd szlakami Jana Pawła II na trasie Łabowa - Zakopane  - Tatry Zachodnie (Giewont 1894 m n.p.m.) - Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem - Łabowa. Organizatorem rajdu jak zawsze było SKKT, którego opiekunem jest Danuta Binko. Rajd odbył się dnia 7 października 2014 r.

VI Powiatowy Rajd 19 maja 2015  szlak żółty: Krynica Zdrój – Przełęcz Krzyżowa – Góra Krzyżowa – Góra Parkowa - Figurka Matki Boskiej Królowej Krynickich Zdrojów - Krynica /BESKID SĄDECKI (10 uczniów; Danuta Binko – kierownik rajdu, ks. Piotr Kiełbasa) I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

XIII Gimnazjalny Rajd szlakami Jana Pawła II na trasie Łabowa - Gaboń - Przehyba (1175m n.p.m.) - Dzwonkówka - Bereśnik - Szczawnica - Łabowa.  Organizatorem rajdu jak zawsze było Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne, którego opiekunką jest mgr Danuta Binko. Rajd odbył się 9 października 2015 r.