W dniu 20 grudnia na sali gimnastycznej odbył się,  przygotowany przez Samorząd Uczniowski szkolny apel. Przewodnicząca SU Justyna Drożdż zaprosiła zebranych do wysłuchania kolęd w wykonaniu zespołów z ośmiu klas, które zakwalifikowały się do finału.
Jury w składzie ks. Piotr Kiełbasa, p. Bożena Buczek, p. Joanna Złocka, p. Urszula Pych Wybrało zwycięzców.
I miejsce – klasa Ib w składzie Wiktoria Ormanty, Agata Malczak, Paulina Mołodec
II miejsce – klasa IIId w składzie Natalia Złocka, Anna Stanisz, Justyna Drożdż, Aleksandra Horowska
III miejsce –klasa IIIc w składzie Justyna Wójs, Małgorzata Żywczak, Agnieszka Chlebek
Przy okazji apelu pani vice dyrektor Jolanta Brożek wręczyła nagrody w konkursach ekologicznym i recytatorskim, które odbyły się już wcześniej, a opiekun SU Adam Hejmej obdarował „słodkimi” paczkami (fundatorem był szkolny sklepik) zwycięzców świątecznych konkursów.
Na zakończenie apelu przewodnicząca SU złożyła wszystkim pracownikom szkoły i uczniom serdeczne życzenia,  spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.