Kolejny rok szkolny dobiega końca, a wraz z nim czas na podsumowanie pracy Koła Dziennikarskiego, który wydał sześć numerów gazetki szkolnej pt. " Szkolne Graffiti". W kolejnych numerach mogliście przeczytać m.in.:

Wrzesień nr 39/ wywiad miesiąca z panią Krystyną Pasternak - Duło, artykuły o wyborach do SU, z akcji sprzątania świata, z biegów przełajowych, relacje z dnia integracji, stały dział o zdrowym odżywianiu.

Październik  nr 40/ wywiad miesiąca z uczniami (byłym absolwentem Jankiem Żywczakiem, oraz obecnym uczniem Krzysztofem Lelito),  relacje ze Święta Szkoły, artykuł z XII Pielgrzymki na Jasna Górę, artykuł o gimnazjalnym rajdzie po Beskidzie Wyspowym.

Listopad/Grudzień nr 41/ wywiad miesiąca z panem Samuelem Kempskim "Podróżnikiem", artykuł o próbnych egzaminach, rocznicy Odzyskania Niepodległości, wycieczce do Oświęcimia, relacja z wizyty miłośników historii, andrzejkowy koncert życzeń.

Styczeń/Luty nr 42 / artykuł o walentynkach na świecie, walentynkowy koncert życzeń, relacja z X zawodów narciarskich, ze spotkania z egzotycznymi wężami, artykuł poświęcony panu Pawłowi Zygmuntowi- naszemu polskiemu łyżwiarzowi szybkiemu, relacja z konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

Marzec nr 43/ wywiad z panią Anną Wandas - wieloletnia sekretarka naszej szkoły, artykuł z przedstawienia pt."Blogerka", ze spotkania z podróżnikiem, z różnych konkursów, z targów szkolnych.

Czerwiec nr 44/ wywiad z panią Danutą Binko (opiekunem SKKT), relacja z konkursu piosenki żołnierskiej, z IV Powiatowego Rajdu szkól im. Jana Pawła II, z wyjazdu trzecioklasistów do Biblioteki Publicznej, Urzędu Pracy, z wycieczki klas pierwszych do Wadowic, relacja z Gimnazjady.

Nasz zespół redakcyjny opuszczą dziewczęta z klas trzecich: Sylwia Lelito, Magda Cieśla, Gabrysia Świgut, Natalia Pancerz, Karolina Zielińska. Serdecznie dziękuje za wspólne tworzenie gazetki.

Zachęcam uczniów innych klas do wstąpienia w szeregi zespołu redakcyjnego "Szkolnego Graffiti". Czekamy!!