W dniu 24.03.2013r. w Niedzielę Palmową w salce przy kościele w Łabowej, Szkolne Koło Caritas, wspólnie z Kołem Technicznym zorganizowało kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Łabowej. Przez kolejne dni tj. 25-27.03.2013r. kiermasz odbywał się na terenie ZSG.

W tym roku szkolnym pomagaliśmy naszemu koledze Damianowi, który w ostatnie wakacje uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Gdyby nie ten wypadek chodziłby z nami do klasy I gimnazjum. Jego obecne życie to pobyty w szpitalu, ciagła rehabilitacja i nauka indywidualna z nauczycielem w domu. Damian bardzo potrzebuje rehabilitacji. Obecnie wyczerpał już limit finansowy z NFZ i stąd nasza inicjatywa zbierania funduszy na dalsze zabiegi.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzięki czemu zebraliśmy aż 2040zł. Cała kwota została przekazana rodzicom Damiana z przeznaczeniem na jego dalszą rehabilitację.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji!!!

Dziękujemy również tym wszystkim, którzy  pomogli nam w organizacji i przeprowadzeniu kiermaszu!

Grupa uczniów SK CARITAS zaangażowana w kiermasz wielkanocny:
1. Ewelina Maciak
2. Jowita Nowak
3. Sylwia Lelito
4. Anna Krzysztofiak
5. Marzena Pucharska
6. Karolina Rusiniak
7. Gabriela Świgut
8. Anna Lelito
9. Kinga KLimczak
10. Arleta Szeptak
11. Magdalena Poręba