Ogólnopolski konkurs "OLIMPUS" - geografia - sesja wiosenna

Dnia 26.03.2013 nasi gimnazjaliści wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z geografii, którego organizatorem jest firma "OLIMPUS" z Warszawy. Konkurs miał charakter testu złożonego z pytań zamkniętych, ale za to utrudnionych możliwością wielokrotnego wyboru. W konkursie wzięło udział 26-ciu uczniów: 6-ciu z klas I, 10-ciu z klas II,10-ciu z klas III. Najwyższe wyniki uzyskali: Michał Chlebek IIIa 86%, Jakub Zieliński IIc 75%, Norbert Chlebek IIc 74%. Agnieszka Chlebek IIc 74%, Urszula Wójsik IIc 74%, Małgorzata Żywczak IIc 73%, Łukasz Klimczak IIb 73%. Zainteresowanym polecamy stronkę http://www.olimpus.edu.pl/strona-gowna gdzie można przyjrzeć się archiwum testów z kluczem odpowiedzi z różnych przedmiotów      i być może zgłosić się do takiego konkursu w następnej edycji. Jest to doskonała forma utrwalania i poszerzania wiadomości z ulubionych przedmiotów jak również forma powtórki do egzaminu gimnazjalnego oraz możliwość podwyższenia średniej ocen z przedmiotu. Koordynatorem szkolnym konkursu jest mgr Danuta Binko.

Małopolski Konkurs Geograficzny "Poznajemy Europę i Polskę"
W dniu 24.10.2012 odbył się szkolny etap Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Do konkursu przystąpiło siedmiu uczniów: Michał Chlebek IIIa, Łukasz Florek IIIb, Elżbieta Nowak IIIb, Karolina Zielińska IIIc, Agnieszka Chlebek IIc, Urszula Wójsik IIc, Małgorzata Żywczak IIc. Członkami komisji konkursowej były: mgr Danuta Binko i mgr Urszula Pych. Najwięcej punktów uzyskał Michał Chlebek 73%, jednak było to za mało aby zakwalifikować się do etapu rejonowego gdzie wymagane było conajmniej 82% punktów.

Ogólnopolski konkurs geograficzny "MULTITEST"
Dnia 23.10.2012 nasi gimnazjaliści rozwiązywali test w ramach ogólnopolskiego konkursu geograficznego, którego organizatorem od wielu lat jest Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, a koordynatorem szkolnym - mgr Danuta Binko. Zadania miały charakter zamknięty. Do konkursu przystąpiło siedmiu uczniów: Michał Chlebek IIIa, Jarosław Dutka i Karolina Zielińska IIIc, Karol Zdrojewski IIb oraz Agnieszka Chlebek, Urszula Wójsik i Małgorzata Żywczak z kl. IIc. Najlepszy wynik uzyskał Michał Chlebek osiągając 67% punktów.