Dnia 15.09.2012 odbyła się wycieczka górska zorganizowana przez SK LOP (wraz z opiekunką mgr Jolantą Brożek) oraz przez SKKT (wraz z opiekunką mgr Danutą Binko). Trasa wycieczki: Łabowa - Czarny Potok (przejazd autobusem) - Jaworzyna Krynicka (wyjazd kolejką gondolową) - Hala Łabowska - Łabowa (zejście przez Feleczyn). Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z florą i fauną Beskidu Sądeckiego - Pasma Jaworzyny Krynickiej oraz położeniem i środowiskiem geograficznym regionu. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach, które przybliżyły im wiedzę o najbliższym rejonie. Na wycieczce obecniych było 11-tu uczniów: Maciej Zygadlewicz IIIa, Zuzanna Żabińska IIa, Urszula Cecur IIb, Dagmara Herbut IIb, Patrycja Lisowska IIb, Agnieszka Chlebek IIc, Małgorzata Żywczak IIc, Anna Stanisz IId, Piotr Zygadlewicz Ib, Dominika Fiut Id, Marta Lisowska Id.