Back to Top

Aktualności

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 24 listopada br. (wtorek) od godziny 16:00.

97. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Z okazji 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się apel, który przygotowała klasa Ib pod kierunkiem wychowawcy pani Anny Totoś. W obecności sztandaru szkoły i pocztu sztandarowego odśpiewano hymn państwowy i szkolny. Wszyscy w skupieniu i powadze wysłuchali przygotowanego montażu słowno - muzycznego.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Święto Komisji Edukacji Narodowej

W czwartek 15 października odbył się uroczysty apel z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Najpierw w obecności sztandaru szkoły i pocztu sztandarowego odśpiewano hymn państwowy i szkolny. Krótki montaż słowno - muzyczny przygotowała klasa IIb pod kierunkiem p. Moniki Piątek. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Oliwia Kroczek IId, Martyna Gaborek IIIc oraz Jakub Zaczek IIId złożyli wszystkim Nauczycielom życzenia z okazji Ich święta.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Konsultacje i spektakl

Dyrektor Zepołu Szkolno –Gimnazjalnego w Łabowej informuje, że 26 października 2015 (w poniedziałek) o godzinie 16:00 odbędą się comiesięczne konsultacje z rodzicami. W tym miesiącu będą one miały wyjątkowy charakter. Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum zapraszają Rodziców uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej oraz Mieszkańców Gminy Łabowa na przedstawienie pt.  „Antygona” przygotowane przez szkolny teatr „Mimesis” pod kierunkiem Pani Ireny Janiuk.
Bezpośrednio po spektaklu odbędą się konsultacje z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Święto Szkoły 2015

Dnia 14 października, w dniu KEN w naszej szkole obchodzone było Święto Szkoły pod hasłem "Nie czekajcie, aż staniecie się starsi, by wtedy wyruszyć ścieżką świętości".  W tym roku przypada 15. rocznica nadania Imienia Jana Pawła II naszemu Gimnazjum. Uroczystą Mszę Św. w kościele parafialnym w Łabowej odprawili: ks. Piotr kiełbasa oraz nasz Gość z Siennej ks. Grzegorz Lubecki, były katecheta w gimnazjum. We Mszy Św. uczestniczyły poczty sztandarowe: Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Łabowej.
 
Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Strona 13 z 93