Back to Top

Aktualności

Pangea 2016

W kwietniu zostały ogłoszone wyniki Konkursu Matematycznego PANGEA, który odbył się 3 marca. Organizatorami konkursu są Międzynarodowe Szkoły Meridian  i Uczelnia Vistula. konkurs ten przeprowadzany jest w wielu krajach, m. in. w Polsce, Niemczech, Francji, Danii, Włoszech, Hiszpanii i innych. W latach 2014-2015 łączna  ilość uczniów biorących udział w konkursie wynosiła 495233. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 24 uczniów w dwóch kategoriach (kl.1, kl.2). W poszczególnych kategoriach można było otrzymać 60pkt. Najlepsze wyniki osiągnęli: Łukasz Lichoń Ia 29,17pkt i Wojciech Cecur IId 32,92pkt. Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"

Uczniowie Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Łabowej uczestniczyli w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni", zorganizowanej  pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Instytutu Pamięci Narodowej, Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa i in.

Uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą, pomysłowością pisząc pracę literacką, wykonując pracę multimedialną lub plastyczną. Skład jury I etapu regionalnego V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Krakowie: Krzysztof Tenerowicz – redaktor naczelny kwartalnika „Myśl.pl”; dr Rafał Łatka – Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, „Glaukopis”; Marta Tenerowicz – wiceprezes fundacji „Prosto z mostu”;Rafał Bąk – Fundacja Centrum im. Władysława Grabskiego.

Uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Krakowie odbyło się w środę, 9 marca w Sali Kolumnowej Hotelu Europejskiego w Krakowie. Uczeń klasy IIc gimnazjum Przemysław Kowalik, przygotowując prezentację pt." Witold Pilecki", otrzymał wyróżnienie w kategorii praca multimedialna. Gratulujemy!

 

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 17 marca br. (środa) od godziny 16:00. Rodzice ucznów klas III spotkają się z Panią Martą Ptak w celu przekazania informacji dotyczących egzaminu gimnazjalnego.


 

 Z uwagi na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 24 lutego br. (środa) od godziny 16:00.

 Spotkanie rozpocznie się prelekcją o narkotykach i dopalaczach (psycholog z MORD).

 

 Z uwagi zarówno na ważność omawianych spraw prosimy o niezawodne przybycie !!!

 

„Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”

Odbył się już II etap trzeciej edycji konkursu historycznego „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma” organizowanego przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Nasze gimnazjum reprezentował uczeń kl. IIId - Dawid Orzeł, którego przygotowywał p. Piotr Mółka. Dawid zakwalifikował się do etapu finałowego. Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

 Więcej na: https://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci-m%C3%B3j-region-moja-duma-moje-miasto-moja-duma/o-regionie-wiedz%C4%85-wszystko-ii-etap-konkursu

 


Strona 11 z 93