W minionym roku szkolnym przeprowadzonych zostało 11 konkursów,w których na etapie szkolnym wzięło udział 304 uczniów.Były to konkursy wiedzy, plastyczne. Nasi uczniowie osiągali sukcesy w konkursach na poziomie powiatu, województwa, a nawet ogólnopolskim. Prowadziliśmy 2 akcje (zbiórka zużytych baterii, zbiórka plastikowych zakrętek), które trwały cały rok i będą kontynuowane również w przyszłym roku. Dodatkowym efektem działalności naszego koła LOP w tym roku szkolnym było pozyskanie dla biblioteki szkolnej książek przyrodniczych oraz mikroskopu cyfrowego do sali biologicznej jako wygranych w konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Opiekun koła dziękuje uczniom za zaangażowanie i czynny udział w działalności koła. Słowa podziękowania kieruję na ręce Pana Dyrektora dra inż. Ryszarda Poradowskiego oraz wszystkich nauczycieli za wszelką pomoc, wsparcie i motywowanie do pracy.

Opiekun SK LOP – Jolanta Brożek