10.09. 2016 (sobota) -  grupa uczniów naszego gimnazjum wraz z opiekunem SK LOP mgr Jolantą Brożek i opiekunem SKKT mgr Danutą Binko wzięła udział w wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Muszyny.
 Program wycieczki:
a) zbiórka uczestników na placu przed szkołą o godz. 725,
b) przejazd autobusem do Muszyny,
c) wędrówka ścieżką dydaktyczną w rezerwacie „Las Lipowy Obrożyska” na Górze Mikowej,
d) zwiedzanie Ogrodów Zmysłów w Muszynie,
e) poznanie największych w Polsce (czwarte w kraju) Ogrodów Biblijnych,
f) powrót do Łabowej ok. godz. 19-tej.
    W wycieczce wzięło udział 16 uczniów - z kl. Ib: Citak Kamila, Lelito Fabian, Malec Julia, Smyda Wiktoria, Radziak Magdalena, z kl. Ic: Górowska Sara, Izworska Weronika, Polańska Anna, Polańska Magdalena, Stylok Patrycja, z kl. IIa: Laskoś Dominik, Pikuła Maciej, kl. IIId: Baran Emilia, Baran Irena, Kroczek Oliwia, Złocka Kamila . Piękna, słoneczna pogoda oraz wspaniałe atrakcje turystyczne Muszyny spowodowały, że wszyscy byli bardzo zadowoleni z wycieczki choć może trochę zmęczeni. Być może, że znowu za rok uda nam się zebrać pasjonatów z obydwu szkolnych kółek na wspólną wyprawę w równie piękne miejsca. Zapraszamy :-).