Dnia  22 grudnia odbył się szkolny apel, przygotowany przez Samorząd Uczniowski.

Na początku wysłuchano kolęd w wykonaniu reprezentantów klas, którzy zakwalifikowali się do finału.

Klasa III c - Oliwia Baran, Martyna Gaborek

Klasa I b - Martyna Polańska, Martyna Sekuła, Aleksandra Sarata, Katarzyna Stach, Patrycja Łaś, Łukasz Ogórek, Maciej Cabak, Łukasz Pasiut

Klasa III b - Paulina Mołodec, Agata Malczak (+ skrzypce)

Klasa I c - Wiktoria Zabawa, Izabela Magiera, Karolina Kuchnia, Anna Izworska, Joanna Krzak, Monika Kubisz (+ gitara)

Klasa III d - Jakub Zaczek (+ gitara)

Jury konkursowe w składzie: Monika Piątek, Laura Czajka oraz Piotr Mółka wybrali dwie zwycięskie klasy, tj. klasę III d i III b, natomiast drugie miejsce zajęła klasa I c

Następnie opiekun SU przedstawił wyniki konkursów organizowanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia:

Konkurs na Kartkę Świąteczną

I miejsce - Wojciech Sekuła II b

II miejsce - Paulina Bołoz III a

III miejsce - Iwona Bocheńska III a

Wyróżnienie: Monika Cabak III a

Konkurs na Świąteczny Stroik

I miejsce - Justyna Sulicz III b

II miejsce  - Karolina Kuchnia I c

III miejsce - Jakub Zaczek III d

Wyróżnienia:

Paweł Owcarz I b,

Wojciech Sekuła II b,

Gabriela Wontorczyk III a.

Gratulujemy!