Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęła się Mszą Św. o godz.800. Udział w niej wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łabowej, rodzice i nauczyciele. Następnie uroczysty apel odbył się na sali gimnastycznej. Ten rok szkolny przebiegał pod hasłem Życie jest poszukiwaniem prawdy, dobra i piękna.
Pan dyrektor Ryszard Poradowski wyróżnił wielu  uczniów, wręczając im nagrody książkowe, dyplomy, medale lub inne nagrody za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, pracę lub działalność w różnych organizacjach szkolnych, za uzyskanie wysokich wyników w różnych konkursach organizowanych w mijającym roku szkolnym. Na zakończenie, życzył wszystkim miłych i zdrowych wakacji.   Do zobaczenia 1 września 2015 roku!!!

fot. Joanna Złocka