Poradniki z serii:  Pomocna Dłoń pomogą Ci odnaleźć się w każdej sytuacji!

Masz kłopoty z koncentracją? Nie potrafisz nawiązywać nowych znajomości? Chciałbyś pomóc w ratowaniu naszej planety? Chcesz odżywiać się zdrowo? Zawsze zbyt szybko wydajesz swoje kieszonkowe?
Sięgnij po poradniki z serii "Pomocna dłoń". Te niezwykle przydatne książki pomogą Ci odnaleźć się w każdej sytuacji.
W naszej bibliotece dostępne są:
•    Pomocna Dłoń. Pokonaj stres! Poradnik przedegzaminacyjny
Zawsze brakuje Ci czasu, żeby dobrze przygotować się do egzaminu?
Masz kłopoty z koncentracją?
Podczas egzaminu jesteś tak zestresowany, że zapominasz wszystko, czego się nauczyłeś?
Ta książka jest właśnie po to, aby Ci pomóc! Poznasz różne metody uczenia się, robienia notatek i organizacji czasu. Dowiesz się, jakie są techniki walki ze stresem. Przeczytasz, jak zdać egzamin, napisać dobre wypracowanie i przygotować prezentację.
    Pomocna Dłoń. Ocal planetę! Poradnik młodego ekologa
Interesuje Cię, co to jest globalne ocieplenie?
Niepokoi Cię zanieczyszczenie środowiska wokół Ciebie?
Chciałbyś pomóc w ratowaniu naszej planety?
Przeczytasz, z jakimi problemami walczą dziś ekolodzy. Nauczysz się segregować śmieci, oszczędzać wodę i prąd, a także podróżować, nie szkodząc środowisku. Dowiesz się , jak możesz zaangażować się w działalność organizacji ekologicznych \, a nawet związać z ekologią swoją zawodową przyszłość.
•    Pomocna Dłoń. Mowa ciała. Poradnik odnalezienia się w towarzystwie
Czujesz się skrępowany wśród obcych?
Masz kłopoty z nawiązywaniem nowych znajomości?
Dowiesz się, czym jest mowa ciała i jak z niej umiejętnie korzystać.
•    Pomocna Dłoń. Zaakceptuj siebie! Poradnik właściwego odżywiania
Przeczytasz, skąd się biorą problemy z nadwagą, a także takie zaburzenia odżywiania jak anoreksja czy bulimia oraz w jaki sposób można im przeciwdziałać.
•    Pomocna Dłoń. Dasz radę! Poradnik na życiowe zmiany
Obawiasz się przeprowadzki lub zmiany szkoły?
Nie wiesz jak pocieszyć przyjaciela, któremu zmarł ktoś bliski?
Przeczytasz o różnych trudnych sytuacjach, które zdarzają się w życiu, takich jak rozstanie rodziców, utrata kogoś bliskiego czy emigracja. Odnajdziesz wskazówki, gdzie szukać pomocy. Zobaczysz, że choć czasem musimy stawić czoła bolesnym zmianom, nie ma takiego, wydarzenia, z którym nie byłbyś
w stanie sobie poradzić.
•    Pomocna Dłoń. Jestem spłukany. Poradnik finansowy
Zawsze zbyt szybko wydajesz swoje kieszonkowe?
Chciałbyś się dowiedzieć, jak można pomnożyć swoje oszczędności?
Znajdziesz wyjaśnienia wielu ważnych pojęć dotyczących finansów, takich jak podatki, waluty, budżet, ekonomia, gospodarka, akcje, obligacje itp.