Dnia 17.04.2013 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców szkolnego konkursu na znaczek rajdowy. Organizatorem konkursu była grupa uczniów realizujących projekt "Jak zorganizować X Gimnazjalny Rajd szlakami Jana Pawła II?"- Mateusz Kłębczyk kl. IIa, Konrad Fiut, Dariusz Kubisz, Adam Sekuła, Kamil Piętka, Kamil Jawor kl. IIc. Opiekunem grupy jest mgr Danuta Binko. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem w szkole. Wśród kilkudziesięciu nadesłanych projektów wybrano 24 prace,na które zagłosowało 50 osób! 17-uczniów (reprezentant każdej klasy oraz uczniowie grupy projektowej) oraz 33 osób dorosłych (nauczyciele gimnazjum i szkoły podstawowej w Łabowej, pracownicy zespołu szkół w Łabowej oraz jeden rodzic). Wybrano wieloosoboiwe jury, aby ocena była bardziej wiarygodna, ponieważ nagrodą za I miejsce był cenny tablet - sponsorowany przez Wójta Gminy Łabowa. Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Jarosław Dutka kl. IIIc,

II miejsce: Hubert Zaczyk kl. Ia,

III miejsce: Anita Kucia kl. IIIc,

IV miejsce: Anna Stanisz kl. IId

Uroczyste wręczenie pierwszej nagrody oraz okolicznościowego dyplomu odbyło się w Urzędzie Gminy Łabowa, gdzie oprócz zwycięzcy został zaproszony zespół projektowy wraz z opiekunem. Nagrodę wręczył osobiście Pan Wójt Marek Janczak. Pan wójt sfinansował również wykonanie znaczków rajdowych według wygranego projektu i znaczki te zostały uroczyście wręczone grupie projektowej. W tym samym dniu w gimnazjum zostały wręczone nagrody książkowe oraz dyplomy za trzy kolejne miejsca w konkursie. Nagrody wręczyły - Pani Dyrektor mgr Celina Cempa oraz sponsor nagród (opiekun szkolnego sklepiku) - mgr Renata Jurczak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy organizatorom i sponsorom. Zapraszamy również gimnazjalistów do wzięcia udziału w X Gimnazjalnym Rajdzie szlakami Jana Pawła II, którego celem w tym roku szkolnym jest Beskid Mały oraz Wadowice.