W roku szkolnym 2012/2013 swoja dzialalność kontynuuje Koło Dziennikarskie, które wydaje gazetkę dla gimnazjalistów SZKOLNE GRAFFITI. Opiekunem jest nadal pani Joanna Złocka - nauczycielka matematyki.

Skład zespołu redakcyjnego tworzą: Sylwia Lelito IIIb, Magdalena Cieśla IIIb, Gabriela Świgut IIIb, Natalia Pancerz IIIc, Karolina Zielińska IIIc, Dominika Świgut Ib, Faustyna Konieczna Id, Aleksandra Świgut IIa, Marzena Baran IIa, Natalia Wnęk IIa.

W kolejnych numerach "Szkolnego Graffiti" znajdują się następujące rubryki: "Fakty z zycia szkoły", "Wywiad miesiąca z ...", "Humor szkolny", " Moje hobby", "Ciekawy film, ciekawa książka", "Zdrowe odżywianie jest na czasie", "Ciekawostki ze świata".

Wszystkich zainteresowanych życiem szkolnym zapraszamy do lektury naszego pisma!