W minionym roku szkolnym udało się nam wykonać znacznie więcej zadań niż założyliśmy w planie pracy. Przeprowadzonych zostało 13 konkursów, w których na etapie szkolnym wzięło udział 145 uczniów. Były to konkursy wiedzy, plastyczne, fotograficzne. Nasi uczniowie osiągali sukcesy w konkursach na poziomie powiatu, województwa, a nawet ogólnopolskim, o czym informowaliśmy na bieżąco. Przeprowadziliśmy 3 akcje, dwie z nich (zbiórka zużytych baterii, zbiórka plastikowych zakrętek) trwały cały rok i będą kontynuowane również w przyszłym roku. Ważnym efektem działalności naszego koła było wzbogacenie sali biologicznej w pomoce naukowe za kwotę 6 000 złotych, wygraną w kolejnych etapach konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Opiekun koła dziękuje uczniom za zaangażowanie i czynny udział w działalności koła. Dziękuję Pani Dyrektor Celinie Cempie oraz wszystkim nauczycielom za wszelką pomoc, wsparcie i motywowanie do pracy.
                                                Opiekun SK LOP – Jolanta Brożek