11 czerwca 2012 roku na wiacie edukacyjno-turystycznej w uroczysku Feleczyn odbyło się uroczyste spotkanie uczestników konkursów pt. „Wiosna w przyrodzie ożywionej” organizowanych przez Nadleśnictwo Nawojowa. W konkursach wzięło udział 276 uczniów szkół i przedszkoli z terenu nadleśnictwa. Cieszymy się, że Gabriela Świgut z kl. II b zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii gimnazjum, a Kinga Wnęk  z kl. III b uzyskała wyróżnienie. W konkursie fotograficznym Justyna Lichoń z kl. III b otrzymała wyróżnienie. Dyplomy i nagrody zostały wręczone przez zastępcę Nadleśniczego panią mgr inż. Danutę Kmak. Po części oficjalnej konkursu miał miejsce poczęstunek oraz wspólne zabawy edukacyjne.