W dniu 8.05.2012r gościliśmy po raz drugi w tym roku szkolnym podróżnika firmy "TRZASK" - pana Ryszarda Stabacha. Tym razem mogliśmy obejrzeć  prezentację ubarwioną bardzo ciekawym komentarzem na temat Rosji i Mongolii. W spotkaniu wzięło udział 210 gimnazjalistów i 27 uczniów kl VI szkoły podstawowej. Koordynator spotkania - mgr Danuta Binko, opiekun SKKT.

Dnia 20.01.2012r w naszym gimnazjum gościliśmy podróżnika z firmy "TRZASK", z którym tym razem odbyliśmy wirtualną podróż do Peru. Pan Ryszard Stabach  przybliżył odległy dla nas kraj bardzo ciekawie opowiadając (przeplatając humorem) na temat geografii, kultury, historii ,obyczajów i codziennego życia w Peru. Spotkanie było ubarwione pokazem pięknych zdjęć i oryginalnych strojów. W spotkaniu wzięło udział 215 uczniów gimnazjum i 17 uczniów szkoły podstawowej, którzy z dużym zainteresowaniem wysłuchali podróżnika. Koordynatorem spotkabnia była mgr Danuta Binko - opiekun SKKT.