16 – 18 IX 2011r - Akcja Sprzątanie Świata – Polska

Hasło tegorocznej akcji brzmiało „LASY TO ŻYCIE – CHROŃMY JE”. Obecnie obchodzony jest Międzynarodowy Rok Lasów ogłoszony przez ONZ. Nie należy traktować lasów przedmiotowo – lasy to miejsca tętniące życiem. Zachowując czystość w lesie, ograniczając ilość wysypisk i odpadów stwarzających zagrożenie – dbamy o to, aby zachować naturalne warunki środowiskowe zapewniające trwałość drzewostanów i ograniczające występowanie niebezpiecznych sytuacji (np. pożary). Włączając się do akcji, zachęcaliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli do zrobienia porządków w najbliższej im okolicy. Dla pogłębienia świadomości i pobudzenia wyobraźni SK LOP zaproponowało udział w konkursie na plakat pt. Jak nasze zachowanie może zaszkodzić lasom Plakaty mogły być wykonywane przez grupę uczniów liczącą do 3 osób. Na konkurs napłynęło 18 prac ( 8 z klas pierwszych, 6 z klas drugich, 4 z klas trzecich). Oceny prac dokonało jury w składzie: Bożena Buczek – nauczyciel plastyki; Joanna Zdrojewska – nauczyciel techniki;Jolanta Brożek – opiekun SK LOP.  Wyniki konkursu:

I miejsce – Gabriela Świgut  kl. II b
II miejsce – Patrycja Lisowska, Kamila Mirek kl. I b
II miejsce – Małgorzata Mąka, Renata Zięba kl. III b
III miejsce – Urszula Pucharska, Zuzanna Żabińska kl. I a
III miejsce – Angelika Konieczny, Magdalena Poręba, Arleta Szeptak  kl. II a
III miejsce – Kinga Wnęk kl. III b

GRATULUJEMY!

GRATULUJEMY !!!
alt mce_tsrc=images/stories/sparzatenie/DSC00065v2.jpg

Gabriela Świgut - pierwsze miejsce (plakat z prawej),   Małgorzata Mąka i  Renata Zięba  - drugie miejsce

alt mce_tsrc=images/stories/sparzatenie/DSC00066v2.jpg

Patrycja Lisowska i Kamila Mirek - drugie miejsce (plakat z prawej), Zuzanna Żabińska i Urszula Pucharska (plakat w środku)

alt mce_tsrc=images/stories/sparzatenie/DSC00070v2.jpg

Kinga Wnęk - trzecie miejsce (plakat w środku)