W dniu 19 grudnia na sali gimnastycznej odbył się, przygotowany przez Samorząd Uczniowski, szkolny apel. Opiekun SU przedstawił wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia na:

Kartkę Świąteczną

I miejsce –  Justyna Sulicz kl.IIb
II miejsce –  Iwona Bocheńska kl.IIa
III miejsce –  Dominika Zaczyk kl.Ic

Świąteczny Stroik

I miejsce – Olga Bogdańska kl. IIb
II miejsce – Gabriela Wontorczyk kl.IIa
III miejsce – Jakub Zaczek kl.IId
Wyróżnienia: Oliwia Nieć kl.Ia, Martyna Gaborek kl.IIc.
Nagrodzono również klasy i uczniów, laureatów Konkursu za znajomości przepisów statutu.
Następnie wysłuchano kolęd w wykonaniu reprezentantów z sześciu klas, którzy zakwalifikowali się do dzisiejszego finału.
- kl. Ia – Martyna Nidecka, Justyna Wojtowicz, Magdalena Polańska, Amelia Król, Rita Kościsz, Katarzyna Zielonka, Oliwia Nieć „Jezusa Narodzonego”,
- kl. Ib – Emilia Baran, Kamila Złocka, Irena Baran, Zuzanna Fugas, Oliwia Kroczek „A wczora z wieczora”,
- kl. IIa – Joanna Totoś, Gabriela Wontorczyk, Katarzyna Dobosz, Patrycja Zielińska, Monika Cabak „ Lulajże Jezuniu”,
- kl. IIb – Agata Malczak, Justyna Sulicz, Paulina Mołodec, Wiktoria Ormanty „Gdy śliczna Panna”,
- kl. IIc – Patrycja Zaczyk, Aleksandra Łopuch, Martyna Gaborek, Oliwia Baran „W żłobie leży”,
- kl. IIIb - Karolina Zaczek, Magdalena Frączek „A wczora z wieczora”.
Zwyciężyła klasa IIIb, 2 miejsce klasa IIa, 3 miejsce klasa IIb, wyróżnienie dla klasy Ia.
Przewodniczący SU Kamil Zaczyk złożył wszystkim pracownikom szkoły i uczniom serdeczne życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.