Back to Top

Aktualności

Konsultacje z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej przypomina o konsultacjach z rodzicami w dniu 24 kwietnia br. od godziny 16:00.

FINAŁ XX Starosądeckiego konkursu Młodych Wokalistów

8 kwietnia odbył się Finał Jubileuszowego XX Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka.  Organizatorem Konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, a współorganizatorem centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari. Finał odbył się w Kinie "Sokół" w Starym Sączu. Uczestnicy startowali w IV kategoriach wiekowych. Spośród 200 uczestników eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowały się 62 osoby. Naszą szkołę reprezentował Michał Szczygieł IIId. Poziom był niezwykle wysoki. Jury po wysłuchaniu Wszystkich uczestników postanowiło przyznać naszemu uczniowi wyróżnienie. Nagrody wręczali Jurorzy oraz Dyrektor PMDK w Starym Sączu - Józef Spuścizna. Serdecznie gratulujemy!

Najlepsi w Małopolsce

Nasza drużyna zdobyła po raz kolejny I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski, reprezentując Popradzki Park Krajobrazowy. Drużyna w składzie: Faustyna Konieczna IIId, Dominika Świgut IIIb, Joanna Totoś IIa, Paulina Mołodec IIb pojedzie  w dniach 25-29 maja na finał tego konkursu, który odbędzie się w województwie lubuskim. Do konkursu od początku przygotowywała uczniów pani wicedyrektor Jolanta Brożek. Gratulujemy!!

Więcej ...

KILOMETR Z ŻYCIA JANA PAWŁA II - najdłuższy komiks o Papieżu - Polaku

Rok 2015 został uchwalony przez Sejm RP rokiem Jana Pawła II. W związku z tym faktem, stowarzyszenie GPS Kalwaria realizuje projekt "Kilometr z życia Jana Pawła II". Zadaniem uczestników projektu było wykonanie 1000 rysunków obrazujących wydarzenia z życia papieża Polaka. Projekt ten ma wymiar globalny. Poprzez włączenie do akcji osób mieszkających w takich państwach jak: Argentyna, Chile, Peru, Palestyna, Izrael i wielu innych można było doświadczyć powszechności Kościoła na całym świecie.

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 20:00

Czytaj więcej...

Finał Konkursu Historycznego

W marcu odbył się finałowy etap Małopolskiego Konkursu upamiętniającego 10. rocznicę śmierci i 100. rocznicę urodzin  generała brygady pilota Stanisława Skalskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015 pt." Generał brygady pilot Stanisław Skalski as powietrznych bitew". Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Kowalik kl.Ic i Kacper Zaczyk kl.IIIa. do konkursu uczniów przygotowywali pan Piotr Mółka i pan Adam Hejmej.

Strona 19 z 93